Start la ,,Expofashion”, târg de îmbrăcăminte și încălțăminte la Piatra-Neamț
#Postat de JurnalFM on septembrie 25, 2019
Start la ,,Expofashion”, târg de îmbrăcăminte și încălțăminte la Piatra-Neamț
Târgul ,,Expofashion” revine la Piatra-Neamț. În perioada 25-29 septembrie 2019, la Pavilionul Expozițional Municipal din b-dul Republicii nr. 17 din municipiul Piatra-Neamț va avea loc o nouă ediție a Târgului Național de Îmbrăcăminte și Încălțăminte, EXPOFASHION.

Potrivit organizatorilor, expozanții vă oferă o gamă diversificată de articole, atât de îmbrăcăminte și încălțăminte, cât și marochinărie, lenjerii de pat. Programul de vizitare este între orele 10.30-19.00, de miercuri și până sâmbătă, iar duminică, între orele 10:00 – 16.00.”
Evenimentul este organizat de Camera de Comerț și Industrie Neamț, în parteneriat cu Primăria Municipiului Piatra-Neamț.
Articolul Start la ,,Expofashion”, târg de îmbrăcăminte și încălțăminte la Piatra-Neamț apare prima dată în Jurnal de Neamt.
Jurnal FM 