Centrul Cultural Reduta invită publicul la un spectacol extraordinar de Ziua Femeii
#Postat de Carmen Vintu on martie 7, 2024
Centrul Cultural Reduta invită publicul la un spectacol extraordinar de Ziua Femeii!
Sâmbătă, 8 martie 2024, ora 18.00, organizatorii vă așteaptă la lansarea albumului „Vino iar în vis” semnat de Adrian Sărmășan, un artist cu o voce inconfundabilă și o sensibilitate aparte.
Spectacolul va fi o explozie de culoare și emoție, cu melodii romantice, ritmuri energice și invitați speciali de excepție:
Tituș Constantin, un artist cu o carieră impresionantă și o voce caldă, care ne va încânta cu melodiile sale celebre.
- Catălin Bartie, un muzician talentat și versatil, care va aduce un plus de energie spectacolului.
- Gabriel Isac, un artist cu o voce inconfundabilă și un repertoriu bogat, care ne va emoționa cu melodiile sale sensibile.
- Niky Puchianu, un artist charismatic și energic, care va pune pe jar publicul.
- Marius Vasilică, un muzician talentat și apreciat, care va completa perfect atmosfera spectacolului.
Invitata specială a serii este Ileana Șipoteanu, îndrăgita interpretă de muzică ușoară, care va oferi o notă de rafinament și eleganță spectacolului.
Evenimentul este cu intrare liberă pe bază de invitație și va fi prezentat de Silvana Șerban de la Radio România Brașov FM.
Nu ratați ocazia de a petrece o seară magică de Ziua Femeii!
Rezervați-vă invitația acum!
Jurnal FM 