Poliția municipiului Sighișoara solicită sprijinul cetățenilor în vederea depistării unei persoane dispărute
#Postat de Carmen Vintu on iunie 11, 2024
Persoană dispărută! Poliția municipiului Sighișoara solicită sprijinul cetățenilor în vederea depistării lui Pitica Petre, dispărut din Saschiz din data de 9 iunie 2024.

Semnalmente:
- Vârstă: 30 de ani
- Păr: scurt, brunet
- Semne particulare: nu are.
La momentul dispariției era îmbrăcat cu: - Geacă albă
- Blugi albaștri
- Pantofi gri
Orice informație relevantă care ar putea ajuta la găsirea lui Petre Pitica este binevenită.
Poliția municipiului Sighișoara vă roagă să contactați:
- Numărul unic de urgență: 112
- Cea mai apropiată unitate de poliție.
Sursa: IPJ Mureș/11 iunie 2024
Alte articole: https://jurnalfm.ro/hugh-laurie/
și https://ms.politiaromana.ro/
Mesajul IPJ Mureș:
„L-AȚI VĂZUT? ANUNȚAȚI IMEDIAT POLIȚIA!
La data de 10 iunie 2024, Poliția municipiului Sighișoara a fost sesizată, de către o femeie, cu privire la faptul că PITICA PETRE, fratele acesteia, în vârstă de 30 de ani, din Saschiz, ar fi plecat, la data de 9 iunie 2024, de la domiciliu și nu a mai revenit.
Semnalmente: păr scurt, brunet, fără semne particulare.
La momentul plecării, acesta era îmbrăcat cu geacă albă, blugi albaștri, pantofi gri.
Dacă aveți date relevante care pot conduce la depistarea celui în cauză, vă rugăm să sunați la numărul unic de urgență 112 sau să anunțați cea mai apropiată unitate de poliție.”
Jurnal FM 