Sute de elevi de la Colegiul Național „Eudoxiu Hurmuzachi”
Sute de elevi de la Colegiul Național „Eudoxiu Hurmuzachi” din Rădăuți au participat marți, 22 octombrie, la un eveniment educativ intitulat „O viață sănătoasă prin prevenirea comportamentelor de risc”, organizat în sala Casei de Cultură din municipiu, ca parte a Programului „Școala Verde”. Sursa foto: https://pixabay.com/illustrations/theater-seat-seat-cinema-cinema-8921521/ Activitatea a reunit 440 de elevi, însoțiți de profesori […]
-
Pagini
Jurnal FM 