Peste 1.000 de locuri de muncă disponibile în județul Neamț
#Postat de JurnalFM on septembrie 8, 2019
Peste 1.000 de locuri de muncă disponibile în județul Neamț
AJOFM Neamț a transmis lista locurilor de muncă vacante înregistrate la data de 9 septembrie 2019. Sunt 1002 locuri de muncă disponibile în total pe raza județului Neamț, dintre care: zona Piatra-Neamț (602), zona Târgu-Neamț (64) și Roman (336 de locuri de muncă).

Zona Piatra-Neamț: 602 locuri de muncă
Persoanele interesate pot obține mai multe informații suplimentare la sediul Agenției pentru Ocuparea Forței de Muncă din Piatra-Neamț (situat pe Str. Mihai Eminescu, nr tel 0233.219514, persoana de contact Sanie Marina).
64 locuri de muncă disponibile în zona Târgu-Neamț

Persoanele interesate pot obține mai multe informații suplimentare la sediul Agenției pentru Ocuparea Forței de Muncă din Târgu Neamț (situat pe Str. Ștefan cel Mare, nr 66, tel 0233.219514 , persoana de contact Ramona Radu.
336 locuri de muncă pentru romașcani
Mai multe informații pot fi solicitate la sediul Agenției pentru Ocuparea Forței de Muncă din Roman (situat pe Str. Olteniei nr. 23 – 25, tel 0233.743848, persoana de contact Ursărescu Cătălina).
Articolul Peste 1.000 de locuri de muncă disponibile în județul Neamț apare prima dată în Jurnal de Neamt.
Jurnal FM 




