Melodia curentă

Titlu

Artist


Elevii din Piatra-Neamț se reîntorc în  băncile școlilor de luni

Scris de pe mai 7, 2021

Elevii din Piatra-Neamț se reîntorc în  băncile școlilor de luni, 10 mai. Prefectura județului Neamț a transmis, astăzi, lista cu fiecare unitate de învățământ din județ în parte și scenariul în care se încadrează începând cu prima zi a sătămânii viitoare. În județul Neamț nicio școală nu se află în carantină, 269 școli se află în scenariul 1 și 54 de unități de învățământ se află în scenariul 2. Scenariul 1 implică participarea zilnică a tuturor preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție iar scenariul 2 înseamnă participarea zilnică, cu prezență fizică în unitățile de învătământ, a tuturor preșcolarilor și elevilor din învățământul primar, a elevilor din clasele a VIII-a și a XII-a, a XIII-a și a celor din anii terminali din învățământul profesional și postliceal, precum și a elevilor din învățământul special, indiferent de clasă, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție sanitară precum și articiparea zilnică, în sistem on-line, a elevilor din celelalte clase sau ani de studiu.

Mai jos puteți vedea tabelul cu scenariile aplicate fiecărei școli în parte, emis de prefectura Neamț și aprobat astăzi de CJSU.

 

Localitate Denumire unitate de invatamant Denumire structură Scenariul din        10 mai 2021
ADJUDENI ȘCOALA PROFESIONALĂ ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENI ȘCOALA PROFESIONALĂ ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENI Scenariul 1
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA Scenariul 1
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE GRIGORESCU”, COMUNA AGAPIA Scenariul 1
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU”, SAT FILIOARA, COMUNA AGAPIA Scenariul 1
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA ȘCOALA PRIMARĂ SĂCĂLUȘEȘTI, COMUNA AGAPIA Scenariul 1
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA Scenariul 2
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂHNIŞOARA, COMUNA BAHNA Scenariul 2
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BROŞTENI, COMUNA BAHNA Scenariul 2
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVOARE, COMUNA BAHNA Scenariul 2
BĂLŢĂTEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI Scenariul 1
BĂLŢĂTEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA SEACĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ MESTEACĂN, COMUNA ICUŞEŞTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ ROCNA, COMUNA ICUŞEŞTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ SPIRIDONEŞTI, COMUNA ICUŞEŞTI Scenariul 1
BÂRGAUANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI Scenariul 2
BICAZ LICEUL „CAROL I”, ORAȘ BICAZ LICEUL „CAROL I”, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂRCENI, ORASUL BICAZ Scenariul 2
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUMEA COPIILOR”, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI Scenariul 2
BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA BICAZ-CHEI Scenariul 2
BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT IVANEŞ, COMUNA BICAZ-CHEI Scenariul 2
BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN Scenariul 1
BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN Scenariul 1
BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN Scenariul 1
BÂRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA Scenariul 1
BÂRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT REDIU, COMUNA BIRA Scenariul 1
BISTRIŢA LICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRIȚA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN LICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRIȚA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN Scenariul 1
BODEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI Scenariul 1
BODEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BODEŞTII DE JOS, COMUNA BODEȘTI Scenariul 1
BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA Scenariul 1
BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA ȘCOALA PRIMARĂ NISTRIA, COMUNA BOGHICEA Scenariul 1
BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, COMUNA BOGHICEA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI PETRESCU”, SAT MĂDEI, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT PÂRÂUL CÂRJEI, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT PÂRÂUL PÂNTEI, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SABASA, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AUREL DUMITRAȘCU”, SAT SABASA, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT SOCI, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE”, SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ BĂNEASA, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ CRĂIEŞTI, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUCI, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ IUCŞA, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BRUSTURI SCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI SCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI Scenariul 1
BRUSTURI SCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE STURZU”, SAT TÂRZIA, COMUNA BRUSTURI Scenariul 1
BURUIENEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI Scenariul 1
BURUIENEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUHONCA, COMUNA DOLJEȘTI Scenariul 1
BURUIENEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DOLJEȘTI Scenariul 1
BURUIENEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROTUNDA, COMUNA DOLJEȘTI Scenariul 1
CÂNDESTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI Scenariul 1
CÂNDESTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ VĂDURELE, COMUNA CÂNDEȘTI Scenariul 1
CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU Scenariul 2
CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BISTRICIOARA, COMUNA CEAHLĂU Scenariul 2
CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA CEAHLĂU Scenariul 2
COSTIŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA Scenariul 2
COSTIŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL , COMUNA COSTIȘA Scenariul 2
CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI Scenariul 1
CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI ȘCOALA PRIMARĂ CRACĂUL NEGRU, COMUNA CRĂCĂOANI Scenariul 1
CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAGAZIA, COMUNA CRĂCĂOANI Scenariul 1
DĂMUC ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC Scenariul 1
DĂMUC ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HUISUREZ, COMUNA DĂMUC Scenariul 1
DOBRENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ”, COMUNA DOBRENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ”, COMUNA DOBRENI Scenariul 1
DOCHIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DOCHIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DOCHIA Scenariul 1
DRAGOMIREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI Scenariul 2
DRAGOMIREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI ȘCOALA PRIMARĂ HLĂPEŞTI, COMUNA DRAGOMIREȘTI Scenariul 2
DRAGOMIREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VAD, COMUNA DRAGOMIREȘTI Scenariul 2
DRĂGĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 1
DULCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DULCEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DULCEȘTI Scenariul 2
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE Scenariul 1
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT CUT, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE Scenariul 1
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT IZVOARE, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE Scenariul 1
FARCAŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA Scenariul 2
FARCAŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FRUMOSU, COMUNA FARCAȘA Scenariul 2
FARCAŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA ȘCOALA PRIMARĂ STEJARU, COMUNA FARCAȘA Scenariul 2
FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI Scenariul 2
FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BUDEȘTI Scenariul 2
FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BUDEŞTI, COMUNA FĂUREI Scenariul 2
GÂDINŢI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚI Scenariul 1
GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA Scenariul 1
GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CUEJDIU, COMUNA GÂRCINA Scenariul 1
GHERĂEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA FAMILIE”, COMUNA GHERĂEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA FAMILIE”, COMUNA GHERĂEȘTI Scenariul 1
GHERĂEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI Scenariul 1
GHINDĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA”, COMUNA GHINDĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA”, COMUNA GHINDĂOANI Scenariul 1
GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV Scenariul 1
GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT CĂCIULEŞTI, COMUNA GIROV Scenariul 1
GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV ȘCOALA PRIMARĂ GURA VĂII, COMUNA GIROV Scenariul 1
GRINŢIEŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ Scenariul 2
GRINŢIEŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BRADU, COMUNA GRINȚIEȘ Scenariul 2
GRINŢIEŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRINŢIEŞU MIC, COMUNA GRINŢIEŞ Scenariul 2
GRUMĂZEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI Scenariul 1
GRUMĂZEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURECHIŞTEA, COMUNA GRUMĂZEȘTI Scenariul 1
GRUMĂZEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLIŢA, COMUNA GRUMĂZEȘTI Scenariul 1
HANGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU Scenariul 2
HANGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU ȘCOALA PRIMARĂ BUHALNIŢA, COMUNA HANGU Scenariul 2
HORIA LICEUL TEHNOLOGIC „ION IONESCU DE LA BRAD”, COMUNA HORIA LICEUL TEHNOLOGIC „ION IONESCU DE LA BRAD”, COMUNA HORIA Scenariul 1
HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA Scenariul 1
HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OTILIA CAZIMIR”, SAT COTU VAMEȘ, COMUNA HORIA Scenariul 1
ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ Scenariul 1
ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ ȘCOALA PRIMARĂ AVEREŞTI, COMUNA ION CREANGĂ Scenariul 1
ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ ȘCOALA PRIMARĂ RECEA, COMUNA ION CREANGĂ Scenariul 1
MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI Scenariul 1
MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI ȘCOALA PRIMARĂ HOISEŞTI, COMUNA MĂRGINENI Scenariul 1
MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI ȘCOALA PRIMARĂ ITRINEŞTI, COMUNA MĂRGINENI Scenariul 1
MÂNĂSTIREA NEAMŢ SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI”, SAT MÂNĂSTIREA NEAMȚ, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI”, SAT MÂNĂSTIREA NEAMȚ, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ Scenariul 1
MOLDOVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI Scenariul 1
MOLDOVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HOCIUNGI, COMUNA MOLDOVENI Scenariul 1
NEGREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI Scenariul 1
NEGREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIANA, COMUNA NEGREȘTI Scenariul 1
NISIPOREŞTI LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI Scenariul 1
NISIPOREŞTI LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BARTICEȘTI, COMUNA BOTEȘTI Scenariul 1
OGLINZI ȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI ȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI Scenariul 1
OGLINZI ȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ GORUN, COMUNA ONICENI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ PIETROSU, COMUNA ONICENI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOLCA, COMUNA ONICENI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ VALEA ENEI, COMUNA ONICENI Scenariul 1
PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI Scenariul 2
PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI Scenariul 2
PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI Scenariul 2
PÂNCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLAD DĂNULESCU”, COMUNA PÂNCEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLAD DĂNULESCU”, COMUNA PÂNCEȘTI Scenariul 1
PÂNGĂRĂCIOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI Scenariul 1
PÂNGĂRĂCIOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ OANȚU, COMUNA PÂNGĂRAȚI Scenariul 1
PÂNGĂRĂCIOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI Scenariul 1
PÂNGĂRĂCIOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ STEJARU, COMUNA PÂNGĂRAȚI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA PRIMARĂ „DOMNUL TRANDAFIR”, SAT BOIŞTEA, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TÂRPEŞTI, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT ŢOLICI, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI Scenariul 1
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUMINIŞ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI Scenariul 1
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI Scenariul 1
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ CENTRUL JUDEȚEAN DE EXCELENȚĂ NEAMȚ CENTRUL JUDEȚEAN DE EXCELENȚĂ NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „PETRU RAREȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL „PETRU RAREȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ GRĂDINIȚA „CRISTOS REGE”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA „CRISTOS REGE”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ELISEI”, MUNICIPIU PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ELISEI”, MUNICIPIU PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ GRĂDINIȚA „VINCENZINA CUSMANO”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA „VINCENZINA CUSMANO”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ LICEUL ECONOMIC „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL ECONOMIC „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 10, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFINȚII ÎMPARAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFINȚII ÎMPARAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ LICEUL TEORETIC „DR. I. C. PARHON”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL TEORETIC „DR. I. C. PARHON”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ CLUBUL COPIILOR, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOARE DE COLȚ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 13, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „VERONICA FILIP”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICU ALBU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICU ALBU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OCOL, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 1
PILDEŞTI GRĂDINIȚA „ROZA VENERINI”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN GRĂDINIȚA „ROZA VENERINI”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PILDEŞTI LICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN LICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PILDEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PILDEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PILDEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BOBOIEŞTI, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEGHIN, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLUTON, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÂNCA, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI Scenariul 1
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA PODOLENI Scenariul 1
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PODOLENI Scenariul 1
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA PODOLENI Scenariul 1
POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI Scenariul 2
POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU VODĂ, COMUNA POIANA TEIULUI Scenariul 2
POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA POIANA TEIULUI Scenariul 2
POIENARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI Scenariul 1
RĂUCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI Scenariul 1
RĂUCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGALNICEANU”, COMUNA RĂUCEȘTI Scenariul 1
RĂZBOIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI Scenariul 1
RĂZBOIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂZBOIENII DE JOS, COMUNA RĂZBOIENI Scenariul 1
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU Scenariul 1
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU ȘCOALA PRIMARĂ BEŢEŞTI, COMUNA REDIU Scenariul 1
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU ȘCOALA PRIMARĂ POLOBOC, COMUNA REDIU Scenariul 1
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCEA, COMUNA REDIU Scenariul 1
ROMAN CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, MUNICIPIUL ROMAN CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL ROMAN CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN COLEGIUL NAȚIONAL „ROMAN VODĂ”, MUNICIPIUL ROMAN COLEGIUL NAȚIONAL „ROMAN VODĂ”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN COLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN”, MUNICIPIUL ROMAN COLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN GRĂDINIȚA „ANTON DURCOVICI”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA „ANTON DURCOVICI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ROMAN MUȘAT”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CAROL I”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN LICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN LICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „COSTACHE NEGRI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MUGURI DE LUMINĂ”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ FEG EDUCATION, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ FEG EDUCATION, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, FILIALA TÎRGU NEAMȚ Scenariul 1
ROMAN ȘCOALA PRIMARĂ „MUȘATINII”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA PRIMARĂ „MUȘATINII”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 1
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI Scenariul 1
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOŞMANI, COMUNA ROMÂNI Scenariul 1
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI Scenariul 1
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI Scenariul 1
ROZNOV LICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV LICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV Scenariul 1
ROZNOV LICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, ORAȘ ROZNOV Scenariul 1
RUGINOASA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE APOSTOL”, COMUNA RUGINOASA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE APOSTOL”, COMUNA RUGINOASA Scenariul 1
RUSENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
RUSENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
RUSENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
SAGNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA Scenariul 1
SAGNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA ȘCOALA PRIMARĂ VULPĂŞEŞTI, COMUNA SAGNA Scenariul 1
SĂBĂOANI CLUBUL COPIILOR, COMUNA SĂBĂOANI CLUBUL COPIILOR, COMUNA SĂBĂOANI Scenariul 1
SĂBĂOANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA ANA”, COMUNA SĂBĂOANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA ANA”, COMUNA SĂBĂOANI Scenariul 1
SĂBĂOANI LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI Scenariul 1
SĂBĂOANI LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA SĂBĂOANI Scenariul 1
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI Scenariul 1
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA SĂVINEȘTI Scenariul 1
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA SĂVINEȘTI Scenariul 1
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA SĂVINEȘTI (DUMBRAVA VALE) Scenariul 1
SECUIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI Scenariul 2
SECUIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI ȘCOALA PRIMARĂ BUTNĂREŞTI, COMUNA SECUIENI Scenariul 2
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA Scenariul 2
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT GHIDION, COMUNA STĂNIȚA Scenariul 2
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT TODIRENI, COMUNA STĂNIȚA Scenariul 2
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT VEJA, COMUNA STĂNIȚA Scenariul 2
ŞTEFAN CEL MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. EMANUIEL RIGLER”, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. EMANUIEL RIGLER”, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE Scenariul 1
ŞTEFAN CEL MARE ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE Scenariul 1
TARCĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU Scenariul 2
TARCĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STRAJA, COMUNA TARCĂU Scenariul 2
TAŞCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA Scenariul 1
TAŞCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TAȘCA Scenariul 1
TAZLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. I. MIRONESCU”, COMUNA TAZLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. I. MIRONESCU”, COMUNA TAZLĂU Scenariul 2
TĂMĂŞENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENI Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ CLUBUL COPIILOR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ CLUBUL COPIILOR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ CLUBUL SPORTIV,ORAS TIRGU NEAMT CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ LICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ LICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ LICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „LAUREATUS”, ORAȘ TÎRGU NEAMȚ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „LAUREATUS”, ORAȘ TÎRGU NEAMȚ Scenariul 1
TIMIŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI Scenariul 1
TIMIŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA, COMUNA TIMIȘEȘTI Scenariul 1
TIMIŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PLĂIEŞU, COMUNA TIMIȘEȘTI Scenariul 1
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI Scenariul 2
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI Scenariul 2
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI Scenariul 2
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA TRIFEȘTI Scenariul 2
TUPILAŢI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TUPILAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TUPILAȚI Scenariul 2
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI Scenariul 1
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT DAVIDENI, COMUNA ȚIBUCANI Scenariul 1
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, COMUNA ŢIBUCANI Scenariul 1
URECHENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI Scenariul 1
VADURI ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN Scenariul 1
VADURI ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BISTRIŢA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN Scenariul 1
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 1
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 1
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHILII, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 1
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ GIURGENI, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 1
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ MUNCELU DE JOS, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 1
VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI Scenariul 1
VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORENI, COMUNA VĂLENI Scenariul 1
VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI ȘCOALA PRIMARĂ MUNTENI, COMUNA VĂLENI Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEMŢIŞOR, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ Scenariul 1
ZĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI Scenariul 1
ZĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA ZĂNEȘTI Scenariul 1
ZĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA ZĂNEȘTI Scenariul 1
SCENARIUL 1 269
SCENARIUL 2 54
CARANTINĂ 0
TOTAL 323

Opiniile cititorului

Lasă un comentariu

Your email address will not be published. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *