Ne puteti urmări și pe:
Dragi suporteri ai echipei CSM Bucovina Rădăuţi : Anunţ pentru cei care vor să-şi susţină echipa vineri, 8 noiembrie, în meciul din deplasare pe care echipa noastră îl va susţine contra celor de la Ceahlăul Piatra Neamţ!
Se va pune la dispoziţie, pentru deplasarea în municipiul Piatra Neamţ, vineri 8 noiembrie, un microbuz cu capacitatea de 30 de locuri. Microbuzul va avea plecarea, vineri 8 noiembrie, de la ora 10.30, din parcarea Magazinului General.
Persoană de contact : Costache Manuel cu nr. de telefon 0749/557 801
Dragi suporteri cu cât sunaţi mai repede cu atât aveţi locul asigurat: ,,Conform numerelor de pe tricou” sau ,, Primul venit, primul servit”
Hai Bucovina!
             Iulian Iustin Melinte

 

The post Dragi suporteri ai echipei CSM Bucovina Rădăuţi : Anunţ pentru cei care vor să-şi susţină echipa vineri, 8 noiembrie, în meciul din deplasare pe care echipa noastră îl va susţine contra celor de la Ceahlăul Piatra Neamţ! appeared first on JurnaldeRadauti.ro.

Ne puteti urmări și pe: