Current track

Title

Artist


CSM Bucovina Rădăuţi, meci în faţa nemţenilor de la Ozana Târgu Neamţ. Jucăm acasă, vrem Victorie! Hai Bucovina!

Written by on octombrie 29, 2019

Dragi prieteni, sâmbătă 2 noiembrie, de la ora 14.00, CSM Bucovina Rădăuţi va primi vizita echipei Ozana Târgu Neamț.
În ultima etapă, echipa noastră a învins la Dorohoi pe cei de la FC II Botoșani, cu scorul de 2-0 iar cei de la Ozana i-au învins acasă pe sucevenii de la ACS Şomuz Fălticeni cu scorul de 3-0. Acest lucru ne arată că nu e de glumit cu fotbaliştii de la poalele Cetăţii Neamţului. După 10 etape, fotbaliştii nemţeni se află pe poziţia a 7-a iar bucovinenii pe locul 3.
Avem încredere în elevii lui Dorin Goian şi Daniel Bălan, pentru că ne iubim echipa. Suntem siguri că echipa noastră va face sâmbătă un meci bun, ocazie cu care să ne adăugăm în cont încă trei puncte.
HAI BUCOVINA!
             Iulian Iustin Melinte
                 Foto : Cristi Plosceac

 

The post CSM Bucovina Rădăuţi, meci în faţa nemţenilor de la Ozana Târgu Neamţ. Jucăm acasă, vrem Victorie! Hai Bucovina! appeared first on JurnaldeRadauti.ro.