Melodia curentă

Titlu

Artist


Adversara de sâmbătă a Bucovinei Rădăuţi, Ştiinţa Miroslava o nucă greu de spart? Suporterii rădăuţeni au încredere în echipa favorită, CSM Bucovina Rădăuţi. Hai Bucovina!

Scris de pe octombrie 10, 2019

Sâmbătă, 12 octombrie 2019 de la ora 15.00, în cadrul Seriei I, etapa a VIII a din cadrul Ligii a III a de fotbal, pe stadionul ,,Uricani” din Miroslava ( Iaşi ) echipa gazdă Ştiinţa, va juca cu echipa rădăuţeană, CSM Bucovina Rădăuţi
După 4 etape, echipa noastră, Bucovina Rădăuţi ocupă poziţia a 4 a în clasament cu 18 puncte, în timp ce echipa gazdă se află pe locul 7, cu 10 puncte.
Să sperăm că după duşul rece primit acasă, echipa noastră se va revitaliza şi sfaturile antrenorilor Dorin Goian şi Daniel Bălan vor fi aplicate de băieţii noştri şi astfel să câştige şi să spargă nuca numită Ştiinţa Miroslava. Suporterii rădăuţeni au încredere în băieţi, asta trebuie să ştie ei…Că avem încredere în ei.
Capul sus şi Hai Bucovina!  
                         Iulian Iustin Melinte
                         Foto : Cristi Plosceac

 

 

The post Adversara de sâmbătă a Bucovinei Rădăuţi, Ştiinţa Miroslava o nucă greu de spart? Suporterii rădăuţeni au încredere în echipa favorită, CSM Bucovina Rădăuţi. Hai Bucovina! appeared first on JurnaldeRadauti.ro.